„Ozonas“ – pagrindinis šalies leidinys, pateikiantis gilesnį požiūrį į racionalų ir ekologiškai sąmoningą gyvenimą. Tai – pirmasis ir vienintelis rėmėjų skaitytojams dovanojamas periodinis žurnalas apie ekologinę kultūrą Lietuvoje. Platinamas šalies įmonėse, kavinėse, bibliotekose, švietimo įstaigose, taip pat atvirai prieinamas svetainėje ozonas.lt.

Verslo parama

Žurnalo leidybai ieškomi finansiniai rėmėjai – „Ozono“ bendraminčiai. Įmonės, norinčios tapti „Ozono“ bendraminčiais ir paremti žurnalo leidybą, kviečiamos kreiptis el. paštu aurimas@rupi.lt

200 egz.
500 egz.
3000 egz.

200 egz.

Įmonės darbuotojams dovanosime papildomai „Ozono“ leidinių.

500 egz.

Įmonės darbuotojams dovanosime papildomai „Ozono“ leidinių.

Įmonė bus matoma specialiame žurnalo „Ozonas“ rėmėjų skiltyje.

3000 egz.

Įmonės darbuotojams dovanosime papildomai „Ozono“ leidinių.

Įmonė bus matoma specialiame žurnalo „Ozonas“ rėmėjų skiltyje.

Įmonei suteiksime socialinės atsakomybės veiklos rekomendacijas pagal jos veiklos specifiką.

Skaitytojų parama

Bendradarbiavimu

„Ozono“ komanda atvira visiems, kurie domisi atsakingu vartojimu bei ekologine kultūra. Todėl kviečiame autorius, kurie piešia iliustracijas, gali pasidalinti nuotraukomis ar parengti straipsnį sąmoningo gyvenimo tema, drąsiai rašykite lina@ozonas.lt ir mes su Jumis susisieksime.

Dalijimusi

Žurnalas skaitytojams yra dovanojamas, todėl perskaitę dalinkitės juo su savo artimaisiais ar kolegomis. Taip pat Jūs galite talpinti „Ozono“ informacinę juostą savo tinklapyje, nes leidinio puslapius galima versti ir internete.

Lėšomis

Žurnalo leidybą galite paremti užpildydami VMI formą FR0512 internete. Tai atlikti paprasta naudojantis internetine bankininkyste:

  • Prisijunkite prie savo internetinės bankininkystės prie Valsybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpidykite FR0512_2 formą. Prisijungimo duomenys čia.
  • Atidarykite ir užpildykite formą FR0512 (02) versiją. Visos instrukcijos išsamiai paaiškintos. „Ozono“ duomenys pateikti žemiau.
Svarbu žinoti
  • Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 2% prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja.
  • 2% paramos galite padalinti kelioms organizacijoms. Jas nurodykite vienoje prašymo formoje.
  • Jeigu Jūsų prašymuose bus klaidų, VMI jums grąžins formą pataisymui.

Pavadinimas: viešoji įstaiga „RŪPI“
Įstaigos kodas: 302296152
Bendra sąskaita: LT407044 060007941059 (SEB bankas)
Reg. adresas: Vingrių g. 13-27, Vilnius